O nás - Kdo jsme ?

S nápadem na prodej paruk a jeho distribuci přišla naše kolegyně Blanka. V určité životní etapě se vlivem urřitých okolností dostala do situace, kdy byla nucena po nějaké paruce se poohlednout. Pro průzkumu trhu však zjistila, že v České Republice jsou v podstatě dva typy paruk.

Prvním typem jsou profesionální paruky na denní nošení - ať už kvalitní umělé paruky z kenakelonu, nebo paruky z pravých vlasů. Tyto paruky jsou však velmi drahé, běžně se v buticích jejich ceny pohybují okolo tří tisíc a ceny se často vyšplhají až na osm i více tisíc.

Druhým typem jsou karnevalové paruky, které však nejsou kvalitní, respektive nejsou vhodné na běžné denní nošení a nejsou za tímto účelem ani vyrobeny. Jejich vzhled a barvy ani neodpovídají přirozeným odstínům a nejsou tedy vhodné k dennímu nošení.

Rozhodli jsme se proto najít alternativu v podobě kvalitní paruky na běžné nošení, ideálně z kenakelonu, avšak za cenu, které by hned nepoložila peněženku. Našli jsme Japonskou firmu, která se zabývá výrobou paruk ze svého patentovaného vlákna "japonský umělý vlas". Toto vlákno má naprosto stejné vlastnosti jako kenakelon a navíc má ještě delší životnost. Hlavní složkou tohoto vlákna je kenakelon, avšak v patentově chráněném složení jsou i další příměsy polymerů. Vlákno je tedy levnější, než pouze samotný kenakelon.

V Japonsku je totiž běžné, že dospívající a starší dívky nosí paruky, stejně u nás třeba klobouky, nbeo jiné pokrývky hlavy. Tamní Japonský trh tedy zná alternativu, která v Česku chyběla.

Po usilovném pátrání jsme našli dámské paruky, které splňují přísné požadavky (vlasy se nelámou, nechemlonovatí, konečky se netřepí a paruky mají dlouhou životnost), vypadají velmi přirozeně a hlavně - dají se pořídit, za mnohem mnohem nižší ceny. Pokud Vám záleží na penězích, tak lepší variantu nenajdete ! V poměru cena / kvalita jsme bezkonkurenčně nejlepší !

Jsme ověřeni tisíci zákazníky za více jak 10 let na trhu!

Naše další levné produkty!

 

Novinky